ADALET HERKESE EŞİT UYGULANMALI !

Adamlar parayı buldular , halkı kandırmak için pahalı reklamlar yapıp göz boyuyorlar. Sanki Türkiye güllük gülistanlıkmış gibi.Diğer tv ler ne ise de TRT 1 ve diğer devlet tv leri açıkça akp nin şubesi olmuş. Bizden alınan TRT payı ile, vergilerimizle adamlar çalıp söylüyorlar,reklamlarını fitursuzca yapıyorlar.

ADALET HERKESE EŞİT UYGULANMALI !

Adamlar parayı buldular , halkı kandırmak için pahalı reklamlar yapıp göz boyuyorlar. Sanki Türkiye güllük gülistanlıkmış gibi.Diğer tv ler ne ise de TRT 1 ve diğer devlet tv leri açıkça akp nin şubesi olmuş. Bizden alınan TRT payı ile, vergilerimizle adamlar çalıp söylüyorlar,reklamlarını fitursuzca yapıyorlar.

07 Mart 2014 Cuma 16:54
ADALET  HERKESE  EŞİT  UYGULANMALI !
 Adamlar  parayı  buldular , halkı kandırmak için pahalı  reklamlar  yapıp   göz boyuyorlar. Sanki Türkiye güllük gülistanlıkmış  gibi.Diğer tv ler ne ise de TRT 1 ve diğer devlet tv leri  açıkça akp nin şubesi  olmuş. Bizden alınan TRT  payı ile,  vergilerimizle  adamlar  çalıp söylüyorlar,reklamlarını  fitursuzca  yapıyorlar.                                                                                    

Ondan sonra Adaletten bahsediyorlar.Saf insanımızda  bu adamlara inanıyor.Adalet olsa idi  TRT  televizyonları bütün partilere eşit mesafede olurdu. Devletin resmi araçları  iktidar  partisi tarafından seçimler için kullanılmazdı.Bu durumdan bile  anlaşılıyor ki Türkiye adaletsizliğin zirvesini yaşıyor.                                                                                       

Bizim Müslümanımızın gözüne baka baka ülke soyuluyor ,hala  insanımız uyuyor.Bu durumu  açıkça tv lerde de görüyoruz ve hala beyni dumura uğramış zevat  ''Bu yazdıklarınıza inanıyor musunuz ? Diyor. Allah bazı insanlara  akıl fikir versin ...                                                                                    

Adamlar kutularla  yakalandılar ,altın kaçakçısı İranlı Zerrap bile ,bakan çocukları kısaca soygunda adı geçenlerin  hepsi serbest bırakıldı.  Simit çalan çocuk  yıllarca içerde yattı. Hırsızlık yapacaksan  ,arkan kuvvetli  olacak, böyle  Ankara'da dayın  olacak ve  büyük hırsız olacaksın.Tepeden  tırnağa  hepsi  aynı.  Ve beceren malı götürüyor,millet de seyrediyor.                                                                                                                                                                                                                                                                       

Elinin altındaki hazineyi kaybetme tehlikesi, siyasi iktidarı tantana yapmaya sevk ediyor. 17 Aralık itibariyle  birileri , kamuoyunda darbeci taktiklerden daha güçlü bir referans olarak görülen Fethullah Hoca kasetleri vasıtasıyla “ağır siyasi hırsızlık” suçlamasıyla millete ihbar edilince işte böyle bir tantanacılığa başladı.

Ortaya saçılan ses kayıtları,talan ve hırsızlıklar,yargıya müdahale devam ederken ,ilçemiz Körfezde de akp nin adayının  evrakta sahtecilikten dolayı  mahkeme  kapılarında  olması  ,Körfez ilçede  dengeleri  iyice karıştırdı. Yunus Pehlivanı ,Engin Koyun'u,Ali Çakır'ı  bir kalemde harcayan AKP,  özellikle MHP ye büyük bir  şans verdi.AKP ye oy veren  bazı şahısların  artık iyice  rahatsız olduklarını  görüyoruz. 

Geçenlerde  AKP kurulalıdan beri  AKP ye oy veren bir dostum ,sayın Hocam  hata bir değil ki,hergün bir  yolsuzluk ortaya çıkıyor. Önceleri inanmıyordum ,ancak  bu kadar savcı ,hakim,emniyet görevlisinin yerlerinin değiştirilmesi  iyice midemizi bulandırdı diyor. Baran, eğer  ceza alırsa  ,AKP  birinci sıra meclis üyesini devreye sokacak diyorlar. Bu adamlar zaten yıllarca çift maaşla  köşe oldular.Nedir bu rezalet,biz samimi  oy veren insanlar artık  sokakta yürürken 'hırsız'  kelimesi duyacağız diye tedirgin oluyoruz. Öyle  devletin tüm organlarını kullanıp,adil olmayan bir tutumu da artık görüyoruz . Diyor vatandaş.

Paralel yapı denilen  örgütün  insanlarını  yıllarca  koruyan,her yere yerleştiren AKP  ,şimdi o insanları  söküp atmaya çalışıyor. Ağzının içine girip ses kayıtları ve görüntüler toplayanları  siz yerleştirmediniz mi? Tüm ortaya saçılanlar  da  açıkça doğru şeyler. Zaten başbakan da doğruluyor,evet şunu söyledim bunu söyledim diye.Ancak paralara sıra gelince es geçiliyor. Düz bir vatandaş  olsa idi  bu hırsızlıkla anılanlar  hemen çıkabilirler mi idi?  Bunca hırsızlığı ,yolsuzluğu ,pkk paralel yapısına  verilen tavizleri bu milletin  bu seçimde görmemezlikten gelmesi eğer gerçekleşirse ,bu ülke büyük kaoslara gebe olacağı muhakkaktır.Ülkemiz  çok gerildi,öyle tüm imkanları adaletsizce kullanıp,ele geçirilen basın ve yayından hökelenerek  bağırıp çağırmak  çare değildir. Adalet herkese eşit uygulanmalı ve ülkemizin   rahat  bir nefes alması  sağlanmalıdır.
Saygılarımla...
Son Güncelleme: 07.03.2014 17:44
Yorumlar
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.

banner39

banner37

banner38