Büyükşehir meclisinde, komisyonlar belirlendi

Büyükşehir Belediyesi Nisan ayı meclis toplantısında komisyonlar ve komisyon üyeleri ile birliklere üye olacak isimler belirlendi

Büyükşehir meclisinde, komisyonlar belirlendi

Büyükşehir Belediyesi Nisan ayı meclis toplantısında komisyonlar ve komisyon üyeleri ile birliklere üye olacak isimler belirlendi

16 Nisan 2019 Salı 21:14
Büyükşehir meclisinde, komisyonlar belirlendi

Büyükşehir Belediyesi Nisan ayı meclis toplantısında komisyonlar ve komisyon üyeleri ile birliklere üye olacak isimler belirlendi. Komisyonların görev süresi 1 yıl olarak belirlenirken her komisyona 7 üye seçildi.

SEÇİMLER YAPILDI

Meclis 1. Başkan Vekili : Zinnur Büyükgöz

2. Başkan Vekili: İsmail Yıldırım

Katip Üyeleri: Berna Abiş, Fatmanur Çelik

Encümen Üyeleri: Mahmut Yandık, Sadullah Keleş, Ahmet Özüer, Güzin Taştekin, Özhan Kurt

KOMİSYONLAR VE ÜYELER BELİRLENDİ

İmar ve Bayındırlık Komisyonu: Mustafa Soydabaş, Selahattin Kabadayıoğlu, Adem Çarıkçı, Okan Özdikmen, Enes Aydınlı, Abdüllatif Özkan, Orhan Tanış

Plan ve Bütçe Komisyonu: Berna Abiş, Hasan Numan Tonka, Ali Karakaş, İbrahim Çırpan, İbrahim Şirin, Bülent Koçak, Pınar Naak

Çevre ve Sağlık Komisyonu: Cüneyt Atalay, İsmail Ramazanoğlu, Baki Özdemir, Faruk Denli, Burak Fidan, Nurettin Hoylan, Hakan Tanta

Eğitim Kültür, Gençlik ve Spor Komisyonu:Nevin Serra Demirkol, Emre Kahraman, Aykut Çağlayan, Baki Özdemir, Fatmanur Çelik, Ayşe Şiranün, Halis Koç

Ulaşım Komisyonu: Hasan Soba, Ahmet Utaş, Mehmet Olhan, Hamza Macit, İsmail Aysu, Sadettin Arıkboğa, Halil İbrahim Başçiftçi

Toplumsal Fırsat Eşitliği ve Engelli Komisyonu: Serpil Yılmaz, Emine Özdemir, Güler Şahin Gençay, Nevin Serra Demirkol, Ayşe Şiranün, Mesut Çetinkaya, Göknur Bektaş

Hukuk Komisyonu: İrfan Kurt, Sadettin Arıkboğa, Güler Şahin Gençay, Ömer Burak Barış, Eda Açıkyol, Yaşar Çakmak, Özlem Ejderoğlu Çankaya

İsimlendirme Komisyonu: Sertan Tunçel, Ahmet Hakan Hocaoğlu, Ertam Peker, Oğuzhan Artut, İsmail Akalın, Yaşar Çakmak, Özgür Yılmaz

Sosyal Hizmetler ve Halkla İlişkiler Komisyonu: Zafer Alkan, Mesut Çetinkaya, İsmet Gürler, Cüneyt Atalay, Ahmet Hakan Hocaoğlu, Mehmet Olhan, Mehmet Nuri Paşa

BİRLİKLERE ÜYE SEÇİLDİ

Türk Dünyası Belediyeler Birliği Üyesi:Sertan Tunçel, Nevin Serra Demirkol, Zafer Alkan.

Marmara Belediyeler Birliği Üyesi: Güler Şahin Gençay, İsmail Ramazanoğlu.

Tarihi Kentler Birliği Üyesi: Güzin Taştekin, Adem Çarıkçı, Fatmanur Çelik

Türkiye Sağlıklı Kentler Birliği Üyesi: Cüneyt Atalay, İsmail Ramazanoğlu, Emre Kahraman
Kocaeli Gölcük Başiskele Termal Turizm Merkezi Birliği Üyesi: Ömer Burak Barış, Berna Abiş, Baki Özdemir, Mehmet Olhan, Emre Kahraman, Hasan Numan Tonka

Kocaeli Kandıra Kıyı Turizm Korumu ve Gelişim Bölgesi Birliği: İrfan Kurt, İsmail Akalın, İsmail Aysu, İsmet Gürler, Emine Özdemir, Ahmet Özüer, Eda Açıkyol, Enes Aydınlı, Ali Karakaş, Nevin Serra Demirkol, Güzin Taştekin, Aykut Çağlayan

Son Güncelleme: 16.04.2019 21:28
Yorumlar
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.

banner39

banner37

banner38

banner40