MİLLİ DEVLET OLMAK

İngiltere'nin AB'den ayrılması, Milli Devlet bilincinin küreselleşmeye vurduğu ilk darbedir. Bunu yıllar önce görerek Milli Devlet Güçlü iktidar demiş Atatürk ve onu izleyen Alparslan Türkeş . Ama iç ve dış odaklar derslerine iyi çalışmış Atatürk'ün kurduğu Milli Devlet sürekli Atatürk'ü yanlış yorumlamaktan zayıflatılmış, Özalla başlayan küreselleşme hikayeleri ile milliyetçiliğe sürekli darbe vurulmuştur.
*
Başbuğ Alparslan Türkeşle doktrinleşen Türk Milliyetçiliği , içten ve dıştan sürekli yaralar alarak ,liyakatli insanlar sürekli harcanarak olumsuz bir havaya bürünürken, Milliyetçiliği ayakları altına alanlara taviz veren insanımız kendi eli ile kendi Milliyetini,milli ruh damarlarını kesmiş, Milli köklerini budamıştır...
Bu uğurda Milliyetçi yazar ve çizerler, siyasiler,başta Nihal Atsız,Alparslan Türkeş ve diğer arkadaşları milli olmayan unsurlarca defalarca zındanlara atılmış,onların izinde yürüyen Ülkücü Hareket binlerce yiğidini bu hususta şehit vermiştir. Bu günlerde daha hızlı olumsuz rüzgarların esmesi inşallah Ülkücü-Milliyetçi Hareket içinde diner ,kardeş kardeşi kırmaz ve üzüntüler son bulur, birliktelik sağlanır.
*
Şimdi İngiltere'nin AB'den ayrılarak Milli Devletine doğru yol alması belki bizdeki ihanet içinde olanlara da ders olur. Bu vesile ile her taraftan haksızlığa uğrayan Atatürk'ün kurduğu ve Başbuğun doktrinleştirdiği Milli Devlet bundan sonra gerçek aydınlar ve Türk Milleti tarafından iyi anlaşılır da bunca ihanete son verilir.
*
Dedik ve diyoruz,AB birliği değil, nede ABD hegemonyasındaki sözde yarısı Müslüman olmayan,birbirini yiyen Arap ülkeleri birliği değil,Türk Birliğine doğru yönelen ülkelerle TÜRK BİRLİĞİ 'nin temelleri atılır inşallah ,ama bunu elbette Milliyetçiliğe düşman kafalardan beklemek abesle iştigaldir.İlk hedefte Türk Birliği istemeliyiz,başka yolu yok.Daha sonra Müslüman Ülkelerin Emperyalistlerin egemenliğinden çıkarak ,ayrı milletler olarak birbirlerine yardım etme(Siyasi ,iktisadi ,ekonomik,savunma) mekanizması kurulur ve önce türk Dünyası ,daha sonra İslam Dünyasının kan revandan kurtulma fikri devreye sokulur da , Türk Milletleri, İslam Dünyası Emperyalistlerin iğrenç ellerinden kurtulmuş olur. Bu meseleler Milli meselelerdir,Milli bir ruhla yapılacak önemli meselelerdir,milliyetine düşman olan kafaların yapacağı işler değildir.

Saygılarımla...
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.