'' Cumhuriyet sayesinde Allah'a kul olmayı öğrendiniz. Bu yüzden mi Atatürk'e düşmansınız ?'' diyor bir düşünürümüz.
*
Eğer Atatürk olmasaydı şimdi başımızda Feto gibi birileri olacaktı. Hürriyet,Demokrasi,Özgürlükler olmayacaktı. Dikkat ediniz de bugün elde edilenleri elimizden kaçırmayalım !
*
Her devri kendi içinde değerlendirmek lazımdır. O zaman padişahlık,o zaman halifelik yönetimi vardı. O zamanlarda O rejimler belkide iyi olabilirler ,ancak her rejim belli zaman sonra miadını doldurmakta ,ihtiyaçlara göre yeni sistemler bulunma zorunluluğu hasıl olmaktadır. Geçmişteki ecdadımızın bizler için yaptıkları fedakarlıkları da göz ardı edemeyiz. Onların çektiği çileler yüzündendir ki biz şimdi daha rahat yaşıyoruz. Bugün ülkemiz Cumhuriyetle yönetilmektedir. 
*
Diğer yönetimlerde insana olan saygı ve özgürlükler Cumhuriyet sistemindeki kadar yoktur. Cumhuriyet İslam inançlarına da uygun bir yönetim biçimidir. Zaten bu yüzdendir ki,bugün ülkemize özellikle Arap ülkelerinden ,diğer ülkelerden bir yandan kaçıp gelen ,insanca yaşamak isteyen binlerce insanla dolmaktadır. Dış güçler ülkemizdeki bu yönetim biçimini,ülkemizdeki gelişmeleri yerli işbirlikçiler vasıtasıyla yıkmak, Türk Milleti'ni daha doğuya sürmek ülkemizi parçalamak istiyorlar...Bu ihtilal kalkışmasında görüldü ki Türk Milleti'ni yok etmek ideallerinin uygulanması ve ihaneti ,dış güçlerin bu milleti yok etme tezgahları açıkça vardı. Din mefhumu her zaman olduğu gibi birilerince kullanılıp halkımızın gözü boyanırken ,anlaşmazlıklar ortaya çıkınca , ihanet pazara çıktı. 
*
Ancak bugün ülkemiz 14 yılda ne hallere düşürüldü. Hala her gün şehitler geliyor ,kimsenin umursadığı yok. Vatansever insanlar kenarlara atılınca , din tacirleri(Sahte din uyduranlar) her alanı kapladı. Cumhuriyet ve Milliyetimiz ,Türklüğümüz,gerçek İslam hırpalandıkça , Siyonist uşaklarının iştahları kabardı. Ele aldıkları geçmiş bazı iktidarları ve özellikle bu iktidarı iyi kullandılar. 
*
Durum yeni farkedilmeye başlanmıştır.
Bu durum ihtilal kalkışmasıyla iyice anlaşılmıştır.
Gerçek askerleri Silivriye tıkarsanız,onların yerine sözde dindarmışlar gibi bu ABD uşağı ,Feto'nun oyuncağı olanları belli yerlere getirirseniz, onlara makamlar verirseniz işte olacak olan buydu.
Tıpkı Milli Eğitim ve diğer bakanlıklar gibi. 
*
Yıllardır,yazıp ,çizdiklerimizi bu halka anlatamadık.Bugün ülkemiz maddi ve manevi çok zarar görüp ,yaşayarak halkımız bazı şeyleri öğreniyor. 
*
Hainleri de,kandırılanları da, sözlerinde durmayanları da, malı götürenleri de, yalancıları da,bu ülke için canını verenleri de Türk Milleti yavaş yavaş öğreniyor. Milliyetçiliği ayak altına alanları ve şimdi milliyetçiliğe ve Ülkücü şairlerin şiirlerine dahi sarılanları insanımız izliyor. Allah'ım sen ne kadar büyüksün...
*
Bu milletin iktidardan beklentisi,adaletin yeniden tesis edilmesidir. Haksızlıkların giderilmesidir.Hainlerin yuvalarının bozulmasıdır. Hırsızlıkların, adalet önüne çıkarılması örtbas edilmemesidir.
Tüm insanlarımıza insanca muamele yapılmasıdır. 
Cumhuriyetin kazanımlarının ve milli değerlerimizin korunmasıdır.

Saygılarımla...
C NAS

Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.